info@univerzal.si

NOVICE IN NASVETI

Novice in uporabni nasveti iz področja strojne obdelave kovin, delovanja in uporabe volanskih mehanizmov, varnostnih ventilov in drugih kovinskih izdelkov - Univerzal d.o.o.
    CNC rezkanje aluminija

CNC rezkanje aluminija - kaj je aluminij, kje se uporablja, kako poteka CNC obdelava in CNC rezkanje aluminja v podjetju Univerzal d.o.o. pojasnjujemo v objavi.
    Strojna obdelava kovin

Obdelava kovin na CNC stroju

Obdelava kovin na CNC stroju - kaj je CNC stroj, in kakšne načine obdelave kovin na CNC strojih poznamo, pojasnjujem v objavi - Univerzal d.o.o.
    Vrste CNC rezkanja kovin

Vrste CNC rezkanja kovin se ločijo glede na položaj rezkarja na obdelavnca. Ločimo obodno in čelno rezkanje. Podrobneje spoznajte še druge vrste rezkanja v članku.
    Vrste CNC struženja kovin

Vrste CNC struženja kovin se delijo na zunanje in notranje struženje ter glede na smer na vzdolžno in prečno struženje. Podbrebnjši opis najdete v objavi.
    Spurstangenkopf Reparatur

Obnova volanskih končnikov in volanskih drogov

Obnova volanskih končikov in volanskih drogov v zelo kratkem času. Naši strokovnjaki bojo presodili ali je potrebna obnova, ali izdelava novega dela.
    Varnostni ventil

Kako deluje varnostni ventil

Kako deluje varnostni ventil in kakšne vrste varnostnih ventilov proizvajamo v podjetju Univerzal d.o.o. pojasnjujem v objavi.
    Kaj je induktivno kaljenje

Kaj je induktivno kaljenje in kako poteka induktivno kaljenje v našem podjetju, predstavljam v objavi.
    Volanski končniki

Kako sami preverimo kakovost volanskih končnikov?
    Hannover Messe - ComVac

V mesecu Aprilu smo razstavljali na sejmu Hannover Messe - ComVac, kjer smo predstavili dopolnjen program Vakuum komponent.
    Prijava / Registracija